نحوه عملکرد منوی ارسال سفارش در آنلاین پلاس
نویسنده: کارگزاری اردیبهشت ایرانیان تعداد بازدید: 1080 تعداد نظرات ارسالی: 0

نحوه عملکرد منوی ارسال سفارش در آنلاین پلاس

نحوه عملکرد منوی ارسال سفارش در آنلاین پلاس چگونه است؟

با استفاده از منوی ارسال سفارش، می توانید به عمق بازار، اطلاعات نماد و پنل خرید و فروش دسترسی داشته باشید.


وضعیت نماد:

در بالای صفحه، نام نماد انتخاب شده نمایش داده می شود و کاربر می تواند در این قسمت اقدام به تغییر آن نیز نماید. همچنین چراغ سبز کنار نماد نشانگر مجاز و قابل معامله بودن است و چراغ قرمز بیانگر بسته بودن یا قابل معامله نبودن نماد است.

نمودار بازه مجاز:


این نمودار، تغییرات قیمت نماد را در بازه مجاز روزانه نشان می دهد. اشاره گر نمودار در هر لحظه نمایانگر قیمت آخرین معامله می باشد و رنگ نمودار بیانگر مثبت یا منفی بودن تغییرات قیمت نسبت به روز گذشته است. آستانه مجاز بالا و پایین قیمت نیز در دو سر نمودار مشاهده می شود. همچنین در صورتی که کاربر بر روی هریک از نقاط نمودار کلیک نماید قیمت در پنل خرید و فروش درج می گردد.

بخش جزئیات نماد:

در قسمت جزئیات نماد، اطلاعاتی مانند قیمت پایانی، قیمت دیروز، ارزش معاملات، معاملات حقیقی و حقوقی و... قابل مشاهده می باشد. ضمن آن که در پایین صفحه آیکونی نمایش داده می شود که کاربر می تواند با تغییر آن اطلاعات بنیادی نماد را نیز مشاهده نماید.

همچنین در این قسمت در صورتی که نشانگر موس بر روی نمودار تغییر قیمت اشاره گردد درصد تغییر قیمت با توجه به قیمت دیروز نمایش داده می شود و نیز در قسمت اطلاعات حقیقی و حقوقی نیز تعداد خریدار و فروشنده قابل نمایش می باشد.